Ишни ёпиқ суд мажлисида кўриш тўғрисида илтимоснома
Иқтисодий ишлар бўйича Илтимоснома берилган иқтисодий суди номи судининг иш юритувида даъвогар Иш бўйича даъвогарнинг номи ва ташкилий ҳуқуқий шаклининг жавобгар Иш бўйича жавобгарнинг номи ва ташкилий ҳуқуқий шаклига нисбатан Даъво ариза мазмуни тўғрисидаги даъво аризаси юзасидан иқтисодий иши мавжуд.
Суд томонидан ишни очиқ суд мажлисидан кўриш Иқтисодий ишни кўриб чиқиш учун тайинланган сана кунига тайинланган.
Мен Иқтисодий ишни ёпиқ суд мажлисида кўриб чиқиш тўғрисида илтимоснома киритилишининг сабаблари сабабли иқтисодий иш ёпиқ суд мажлисида кўриб чиқилишини сўрайман.
Юқоридагилардан келиб чиқиб, Ўзбекистон Республикаси Иқтисодий процессуал кодексининг 11-моддасига асосланиб,

орассмотрении дела в закрытом судебном заседании
Впроизводстве суда по гражданским делам Наименование суда, в который подано ходатайство находится гражданское дело по исковому заявлению Ф.И.О. истца по делу в отношении Ф.И.О. ответчика по делу о Содержание искового заявления.
Рассмотрение дела в открытом судебном заседании назначено на Назначенная дата открытого судебного заседания.
Всвязи с Причины внесения ходатайства о проведении судебного заседания в закрытом режиме,я прошу рассмотреть дело в закрытом судебном заседании.
Исходя из вышеизложенного, на основании статей 12, 208 Гражданского процессуального кодекса Республики Узбекистан